Вход

Регистрация
Главная
 
Московская Правозащитная Служба Защита 
http://www.ultrafreedom.ru
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА   >>> сайт: Московской Правозащитной Службы Защита http://ultrafreedom.ru/
.
[
UFO · Регистрация · Вход · Профиль · Аватар пользователя · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · Выход · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » The leader of unified democratic opposition, Yulia Tymoshenko Ukraine » УКРАЇНA - ДЕМОКРАТИЯ VICTORY » Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників, (Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників,)
Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників,
ultrafreedomДата: Среда, 15.04.2015, 18:46 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 5766
Репутация: 0
Статус: Offline
«Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників,
коли Ярош був у Януковича (відео)


Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош та один із лідерів УНА-УНСО Костянтин Вінницький поділилися спогадами про зустріч Яроша з на той час ще президентом Віктором Януковичем.

Костянтин Вінницький – один із лідерів УНА-УНСО на Майдані. Про зустріч Яроша і Януковича знає все, адже був присутній на ній особисто.

Його супроводжувала особиста охорона із "Правого сектору". У тому числі й Костянтин Вінницький. В автомобілі попереду їхали троє співробітників Служби безпеки України. Саме від тодішнього керівництва СБУ радикалам-майданівцям і надійде пропозиція – зустрітися.

Ярош: До хлопців з команди вийшли. Запропонували.

Вінницький: Руководитель СБУ отзвонился нам, Карпюку. Мы подъехали к СБУ, пообщались. Они сказали, что вот, нужно поговорить.

Вінницький розповідає: тоді вони ще не уявляли, із ким саме доведеться поговорити. А коли дізналися – відступати вже було пізно.

Ярош: Сказали: Дмитре, якщо не боїшся - йди. Я кажу - боюсь, але піду.

Вінницький: Он туда шел, не сильно хотел… Мы остались на улице с двумя представителями СБУ. Ярош пошел к Януковичу.

Ярош: В мене був один із моїх охоронців. Ми піднялися з пістолетами на той поверх, де все відбувалося, я віддав охоронцю пістолет і пішов.

А у цей час внизу, з бійцями "Правого сектору", лишилися двоє співробітників СБУ. Як заручники. Такими були умови зустрічі.

Вінницький: "Условия – 2 человека идет к нам, как заложники, а Ярош идет поговорить.

Уявіть собі картину! В самому центрі Києва, в адміністрації президента, озброєні люди тримають двох співробітників СБУ під прицілом.

Вінницький: У нас было пару ПМов.

А ось що відбувалося в кабінеті Януковича на Банковій - хлопці могли лише здогадуватися.

Винницкий: Мы там скурили по 4 пачки сигарет. Они больше 2 часов разговаривали. Всем было интересно, о чем они разговаривали…

Коли Ярош вийшов - вони все ж дізналися, про що йшла мова.

Ярош: Багато балакав, про сім’ю.

І спочатку здивувалися.

Вінницький: Как сказал Ярош, Янукович ему жаловался на жизнь.

Але потім почали розуміти, навіщо була потрібна ця зустріч.

Вінницький: Потом поняли, ему просто интересно, кто тут остается.

Янукович все ще сподівався виграти. І тому вбивав клин між радикалами та парламентською опозицією.

Вінницький: Интересовало одно – отношение Яроша к Яценюку и оппозиции. Как сказал Ярош:
"А как ты относишься к этим п...сам из оппозиции?"

Чи, може, хотів налякати.

Ярош: Погрози? Можливо завуальовано. Але не напряму. Він мабуть мав мій портрет.
Прямих не було. Звичайно, я жива людина. То полон, навіть не смерть.

Але вже було занадто пізно.

Ярош: Я сказав, що будемо йти до кінця.

Після тієї зустрічі з Януковичем Ярош вийшов на Майдан.







Московская Правозащитная Служба Защита
 
Форум » The leader of unified democratic opposition, Yulia Tymoshenko Ukraine » УКРАЇНA - ДЕМОКРАТИЯ VICTORY » Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників, (Правий сектор» взяв у заручники двох СБУшників,)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА   >>> сайт: Московской Правозащитной Службы Защита http://ultrafreedom.ru/

Powered by uCoz © 2024